hasarlı arac (26)

hasarli.

Elinizde bulunan hususi veya ticari araçlarınız kaza mı yaptı? Kaza yapmış veya hasarlı olan araçlarınızı satmak mı istiyorsunuz? Türkiye genelinde kaza yapmış veya hasarlı olan araçların güvenilir bir şeklide satılabileceği tek adres hasarli. sanal platformudur. Bunun için sadece bilgisayar veya mobil cihazlarınızı kullanarak dilediğiniz zaman aracınızı satışa sunabilirsiniz. Yapmanız gereken internet sitesine girerek ister ücretsiz bir şekilde elinizdeki kazalı veya hasarlı aracınızı kolay bir şekilde satabilirsiniz.

Üyelik işlemlerinin ardından aracınızın birkaç adet resmini çektikten sonra site üzerinden kolay bir şekilde birkaç dakika içerisinde ilan verebilir ve bu ilanınızı tüm Türkiye genelinde yapabilirsiniz. Kazalı araç deyip düşük fiyata satmaktan ise aracınızın değerini fazlası ile veren insanlara aracınızı hasarli. sitesi üzerinden satabilirsiniz. Her türlü motosiklet, otomobil, arazi ve ticari araçlarınızı satabileceğiniz bir platform olarak hizmet vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>